skip to Main Content

QL Quality Life Kafur Ağacı Kremi'ni Halkımız Seviyor !

Müşteri görüşleri, kullanıcılarımızın kendi beyanlarıdır. Ürünümüzün etkisi metabolizmaya göre değişiklik gösterebilir.

Çok Güzel

68 yaşındayım. Yüksek giriş katta oturuyorum ve merdiven çıkmakta oldukça zorlanıyordum. QL Kafur Ağacı kremini kullanmaya başladığımdan bu yana eski dinçliğime yeniden kavuştuğumu söyleyebilirim.

Romatizma Ağrıları

Romatizma ağrıları ile başım dertteydi. Torunum çektiğim sıkıntıları görünce araştırma yapıp QL Kafur Ağacı Kremi’ne ulaşmış. Bana böyle birşeyden bahsetti ve kaybedecek bir şeyimizin olmadığını söyleyerek bir ümit ile satın aldık. Kullanmaya başladığım gün ağrılarımda azalma olduğunu hissettim. Namaz kılarken dizlerimi kıvıramadığım için oturarak kılıyordum. 3 aydır rahatlıkla normal bir şekilde kılabiliyorum. Allah razı olsun hepinizden.

Kemik Erimesi

Kremin içeriğinde bulunan Glukozamin’i doktorum tavsiye etmişti. Uzun süredir devam eden kemik erimesi rahatsızlığımın azaldığını öğrendiğinde çok mutlu oldum. Nerem ağrırsa bu kremi sürüyorum ve gerçekten rahatlatıyor. Çevremde herkese aldırttım. Memnun kalmayanı görmedim.

Çok Beğendim

Yürürken ve özellikle de merdiven çıkarken ayağımı kaldırmakta çok zorlanıyordum. Kremi kullandığım günden bu yana ağrılarımdan kurtuldum diyebilirim. Merdiven çıkma konusunda ise gençliğimdeki gibi olmasa da büyük oranda rahatlama sağladı. Yardım almadan çıkabiliyorum.

Vazgeçilmezimiz

Ailemizin en sık kullandığı kremlerden bir tanesi. Kimin neresi ağrısa ilaç kullanmak yerine QL Kafur Ağacı kremini kullanıyoruz. Bitkisel olması ve gerçekten de işe yarıyor olması kendini vazgeçilmez kılıyor.

Tavsiyemdir

Uzun süredir kullandığım bir krem. Özellikle bel ve diz ağrılarında oldukça etkili. Çevremde bir çok arkadaşıma tavsiye edip aldırmışımdır. Toplu şekilde alınca daha uyguna geliyor. Fiyatı da çok pahalı değil.

Bizi Hemen Arayın

Aşağıda yer alan butona tıklayarak, müşteri hizmetlerimizi hemen ücretsiz olarak arayabilir, QL Kafur Ağacı Kremi’ni daha yakından tanıyabilir ve sipariş de verebilirsiniz.

Open chat
Whatsapp Canlı Destek